Oferta pracy

Kurier

FLOW APPS sp. z o.o.

24,0034,00 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • Dostawa zamówień

  • Praca według grafiku wcześniej ustalonego

  • Sumienna praca

  • Доставка замовлень

  • Робота за заздалегідь визначеним графіком

  • Сумлінна праця

Nasze wymagania

  • Numer Pesel oraz paszport

  • minimum 18 lat

  • Smartphone lub Iphone

  • Swój rower, skuter lub samochód

  • Номер пезеля та паспорт

  • мінімум 18 років

  • Смартфон або iPhone

  • Ваш велосипед, скутер або машина

To oferujemy

  • Elastyczne godziny

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy

  • Dwutygodniowe wypłaty

  • Гнучкий графік

  • Висока зарплата

  • Негайний початок роботи

  • Два -тижневі платежі

O nas

Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Zajmujemy się pośrednictwem współpracy w aplikacjach, umożliwiając naszym kurierom osiąganie najwyższych zarobków przy minimum formalności.

Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie, terminowe rozliczenia oraz jasne zasady współpracy. Z nami możesz pracować na wielu aplikacjach jednocześnie, tym samym maksymalnie powiększając swoje dochody.

i zarejestruj się poprzez ten link: https://couriers.glovoapp.com/PL/glovers/?utm_campaign=3PL-447

Flow Apps є надійним і рекомендованим партнером автопарку Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt або Free Now. Ми займаємося співпрацею в заявках, що дозволяє нашим кур'єрам отримувати найвищий заробіток з мінімумом формальностей.

Ми гарантуємо підтримку на кожному етапі, своєчасні розрахунки та чіткі правила співпраці. З нами ви можете працювати над багатьма програмами одночасно, таким чином максимізуючи свій дохід.