Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier

"TORMAR" sp. z o.o.

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Kosynierów Kościuszkowskich 13

Na Skarpie

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy partnera do prowadzenia sklepu internetowego www.spar.pl

  • Partner musi zorganizować zespół, który na terenie naszego sklepu stacjonarnego będzie na bieżąco zajmował się:

  • odbiorem zamówień internetowych od klientów sklepu,

  • kompletowaniem zamówień zgodnie z zamówieniami klientów,

  • przygotowaniem zamówień do rozwozu,

  • dostarczaniem zamówień do klientów na Terenie Torunia i okolic własnym transportem

Nasze wymagania

  • posiadanie samochodu dostawczego do 3,5 tony.

  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

  • zorganizowania zespołu do kompletacji i doręczeń zamówień.

To oferujemy

  • jasne zasady warunki współpracy przy nastawianiu na długoterminową współpracę,

  • wynagrodzenie za usługi na podstawie FV VAT

O nas

Handel artykułami spożywczymi