Logo Pracuj.pl

Kurier

SEPTIHOME KĘDRZYŃSKI KULCZAK PELC sp.j.O firmie

3 800–6 500
brutto / mies.

SEPTIHOME KĘDRZYŃSKI KULCZAK PELC sp.j.

Bierutowska 81

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa powierzonego rejonu paczkomatów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność
  • Mile widziane doświadczeniem w prowadzeniu busa do 3.5t.

To oferujemy

  • Praca na terenie Wrocławia.
  • Zarobki od 3000 do 6000 w zależności od zaangażowania i czasu pracy.
  • Praca od zaraz na stałe.

O nas

Zatrudnię do pracy na stanowisko kuriera - obsługujemy paczkomaty dla firmy InPost. Baza Wrocław.

Kurier, Bierutowska 81, Psie Pole, Wrocław