Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kurier z autem DPD

DPD PolskaO firmie

  • Sokola 6B, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny

DPD Polska

Sokola 6B

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Chcesz być swoim Szefem? Zostań Kurierem DPD! Poszukujemy osób zainteresowanych świadczeniem usług kurierskich (realizacji odbiorów i doręczeń przesyłek) w Olsztynie i okolicach.

Nasze wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub chęć jej założenia

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie i motywacja do skutecznego działania

  • uczciwość i sumienność

  • pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • nowe auto dostawcze klasy premium (ECO VAN)

  • urządzenie mobilne

  • strój kurierski

  • możliwość pracy w nowym modelu - duecie kurierskim - możesz rozpocząć współpracę z DPD sam, albo z przyjacielem, sąsiadem, żoną, itp. My zagwarantujemy Wam samochód, Wy zdecydujecie o godzinach i podziale pracy.

Ponadto zapewnimy:

  • paliwo

  • ubezpieczenie samochodu

  • wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej

Ty zyskasz:

  • gwarantowaną kwotę wynagrodzenia (4 000 PLN netto)

  • dodatkową premię nawet do 2 000 PLN netto

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju współpracy z DPD