Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kwalifikowany pracownik ochrony - biurowiec

HR for Business Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • ochrona osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu

  • obsługa monitoringu oraz patrolowanie

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysoka kultura osobista

  • niekaralność

To oferujemy

  • stawkę 22 zł/h netto

  • umowę o pracę

  • współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku pracy

  • szkolenie wewnętrzne

  • premia dla pracownika miesiąca, a dla najlepszych premie kwartalne oraz roczne

  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

  • pracę według grafiku, służby 12h: 07.00- 19.00, 19.00- 07.00

  • darmowe wyżywienie podczas służby

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 571 330 178 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W tych niepewnych czasach, dołącz do stabilnego pracodawcy.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś, zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CV!!

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony- biurowiec

Przewiń do profilu firmy