Logo Pracuj.pl

Kwalifikowany pracownik ochrony - biurowiec

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • ochrona osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu
  • obsługa monitoringu oraz patrolowanie
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • niekaralność

To oferujemy

  • stawkę 22 zł/h netto + 200 zł netto premii
  • po 1 stycznia stawkę 26 – 28 zł netto
  • umowę o pracę
  • współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku pracy
  • szkolenie wewnętrzne
  • premia dla pracownika miesiąca, a dla najlepszych premie kwartalne oraz roczne
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU
  • pracę według grafiku, służby 12h: 07.00- 19.00, 19.00- 07.00
  • darmowe wyżywienie podczas służby

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 571 330 178 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

HR for Business Sp. z o.o.

W tych niepewnych czasach, dołącz do stabilnego pracodawcy.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś, zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CV!!

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony- biurowiec

Kwalifikowany pracownik ochrony - biurowiec, Wrocław