Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kwalifikowany Pracownik ochrony do ochrony transportów kolejowych na terenie Emilianowa i okolic

  • Wołomin, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie.

    Poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    Miejsce pracy: Wołomin

    Zakres obowiązków:

    - ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,

    - monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,

    - sumienna realizacja obowiązków służbowych.

    Poszukujemy osób :

    - z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony,

    - z prawem jazdy kategorii B,

    - niekaranych,

    - z dobrą sprawnością psychofizyczną,

    - sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

    - odpowiedzialnych,

    - zdecydowanych,

    - potrafiących pracować zespołowo.

    Mile widziane :

    - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    - umowę o prac,

    - gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca,

    - ubezpieczenie NW (od nieszczęśliwych wypadków),

    - kompletne, bezpłatne umundurowanie,

    - dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,

    - możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),

    - możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.