Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

  • Łomianki, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach
    należy do czołówki polskich banków spółdzielczych
    prowadzi działalność od blisko 70 lat,
    łącząc tradycje z nowoczesnością oferuje pełny zakres usług bankowych.

    poszukuje kandydatów na stanowiska

    Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej

    Miejsce pracy: Łomianki

    Zakres obowiązków zgodnie z:

    • ustawą o ochronie osób i mienia oraz rozporządzeniami wykonawczymi i przepisami wewnętrznymi
    • rozporządzeniem w sprawie wewnętrznych służb ochrony

    Wymagania:

    • zaświadczenie o wpisaniu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
    • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni w celu ochrony bezpieczeństwa innych osób oraz mienia z wpisem „B” i „M”
    • prawo jazdy kat „B”
    • sprawność pod względem fizycznym i psychicznym
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( SUFO, WSO)
    • sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność i dyspozycyjność
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego + premia uznaniowa
    • wsparcie osób pracujących
    • szkolenia
    • świadczenia socjalne
    • pakiet opieki medycznej
    • preferencyjne ubezpieczenie grupowe
    • pracowniczy program emerytalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

    odwiedź naszą stronę internetową: www.mbsbank.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach z siedzibą przy ulicy Szpitalnej 8, 05-092 Łomianki.

    Informujemy, że Administratorem twoich danych osobowych jest Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach z siedzibą w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Szpitalna 8.. Przesyłając dokumenty aplikacyjne świadomie i dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie przez Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach siedzibą w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Szpitalna 8. W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail : [email protected]. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
    bottom