Logo Pracuj.pl

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

SIGN POLSKA sp. z o.o.O firmie

3 100–3 300
brutto / mies.
  • Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • aktywna ochrona wewnątrz budynku
  • patrolowanie obiektu poprzez obchód wewnętrzny
  • nadzorowanie systemów alarmowych, monitoringu i p.poż.
  • podejmowanie reakcji w przypadkach zagrożeń
  • udzielanie niezbędnych informacji interesantom

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • aktualne badania lekarskie
  • kurs doskonalący (o ile wymagany)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie ochrony obiektów użyteczności publicznej
  • miła aparycja
  • komunikatywność i chęć do pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • premie godzinowe
  • dodatki funkcyjne
  • pełne ubezpieczenie społeczne
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej i ubezpieczeń dodatkowych
  • komplet nowego umundurowania i wyposażenia

O nas

SIGN Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży security. Realizujemy wymagające kontrakty na rzecz instytucji publicznych, obiektów prywatnych oraz infrastruktury krytycznej. Jesteśmy świadomi, że firmę budują ludzie, dlatego zależy nam na stabilnej współpracy z naszym zespołem.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej, Słupsk