Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

  • Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Security Partner

     ogólnopolska firma specjalizująca się  w usługach outsourcingowych
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: BEMOWO PISKIE I ORZYSZ
    DPBC/02/03/2019

    Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 734-483-732

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie ochrona osób i mienia na terenie Jednostki Wojskowej

    Wymagamy:

    • wpisu na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony
    • legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni maszynowej
    • niekaralności i dyspozycyjności
    • zaangażowania w pracę

    mile widziane osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku
    • system pracy 24 h, 48 h, 72 h
    • szacunek i troskę o pracownika oraz przyjazną atmosferę w pracy
    • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności przygotowaliśmy szeroki wachlarz wsparcia

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod NUMEREM 734-483-732 lub przesyłanie CV przez przycisk APLIKUJ

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    Prosimy o dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.