Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kwalifikowany pracownik ochrony

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel, dla swojego klienta - poszukuje osoby na stanowisko:

    KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA OCHRONY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • praca na wyznaczonych posterunkach
    • kontrola ruchu osobowo-samochodowego
    • zapewnienie bezpieczeństwa na chronionym obiekcie

    Nasze oczekiwania:

    • pozwolenie na broń obiektową
    • chęć podjęcia pracy w systemie 12 godzinnym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie
     bottom
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV) za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”