Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kwalifikowany Pracownik Ochrony (z bronią)

Solid Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa ochrona obiektu

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Kontrola ruchu osobowego

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Wpis na listę pracowników Kwalifikowanych

  • Legitymacja dopuszczenia do posiadania broni

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Wynagrodzenie w wysokości 21,07 zł brutto/h

  • Pracę w systemie 12-godzinnym

  • Pełne przeszkolenie

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego

  • Zachęcamy do aplikowania przez portal. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.