Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kwalifikowany pracownik ochrony z dostępem do broni

Solid Security Sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ochrona powierzonego mienia;

  • patrolowanie obiektu;

  • kontrola ruchu osobowego i samochodowego.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność;

  • niekaralność;

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

  • legitymacja dopuszczająca do posiadania broni obiektowej;

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowa o pracę od pierwszego dnia służby;

  • atrakcyjne wynagrodzenie- adekwatne do posterunku (od 21,85 zł brutto/godz.);

  • premie uznaniowe;

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.