Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kwalifikowany pracownik ochrony z językiem angielskim

HR for Business Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych.

  • Ochrona mienia zleceniodawcy.

  • Ochrona powierzchni, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych.

  • Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej oraz obsługa komputera.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny.

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista.

  • Kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań.

  • Obsługa komputera i znajomość programu MS Office.

To oferujemy

  • Stawkę 22 zł/h netto + 200 zł netto premii

  • Umowę o pracę

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku pracy

  • Szkolenie wewnętrzne

  • Premia dla pracownika miesiąca, a dla najlepszych premie kwartalne oraz roczne

  • Możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed praz PZU

  • Pracę według grafiku, służby 12h: 07.00 – 19.00, 19.00 - 07.00

  • Darmowe śniadania i obiady

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 571 330 178 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

HR for Business Sp. z. o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel - poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy