Logo Pracuj.pl

L&D Specialist

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne kreowanie, opracowywanie i koordynowanie projektów rozwojowych w zakresie szkoleń specjalistycznych & managerskich w formule end to end
  • współpraca z managerami oraz centrami kompetencji na wszystkich poziomach zarządzania w organizacji w zakresie tworzenia rozwiązań szkoleniowych dedykowanych danym obszarom
  • tworzenie i koordynowanie komunikacji wewnętrznej organizacji w obszarze L&D
  • udział w różnych projektach realizowanych przez zespół HR (m.in.: programy talentowe, badanie zaangażowania, ocena kompetencji)
  • bardzo bliska współpraca z HRBP w kontekście realizacji strategii HR
  • administrowanie budżetem szkoleniowym

Nasze wymagania

  • umiejętności samodzielnego prowadzenia i koordynowania projektów we współpracy z biznesem
  • co najmniej 2-3 lat doświadczenia w obszarze L&D, HRBP lub podobnym
  • umiejętności pracy w zespole o nieformalnej strukturze
  • dobrej znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • kreatywności i inicjatywy w działaniu
  • podejścia Growth Mindset - nieustannego szukania nowej wiedzy, nauki i możliwości rozwoju siebie, otoczenia i biznesu
  • otwartości i pozytywnego nastawienia :-) Myślimy OUT O THE BOX i dzięki temu osiągamy ponadprzeciętne rezultaty. Zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić!

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z kwartalnym systemem wynagradzania
  • system kafeteryjny, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (opieka medyczna, sport, bony do sklepów i bilety na wydarzenia)
  • komfortowe miejsce pracy w biurze, z chill out roomem, stojakiem na rowery, pyszną kawą i wieloma innymi rozwiązaniami dla Twojego dobrego samopoczucia
  • zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy, w których będziesz mógł się spełniać. Lubisz biegać, chodzić się po górach, pomagać innym? Zróbmy to razem! :-)
  • dajemy także dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień
  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
  • Jesteśmy liderem na Rynku! Każdy Pracownik ma na to wpływ.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Wstępny kontakt telefoniczny

2

Rozmowa w formie wideokonferencji (MS Teams)

3

Zadanie rekrutacyjne wraz z prezentacją/omówieniem

4

Informacja zwrotna

Budujemy Center of Excellence w obszarze L&D. Co jest naszym celem? Realizacja strategii firmy poprzez adekwatne programy rozwojowe/szkoleniowe dla naszych pracowników. Jako CoE chcemy aktywnie wzmacniać naszą kulturę i dostarczać zwinne rozwiązania w obszarze organizacyjnego uczenia się.

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

L&D Specialist, Wielicka 28/b, Podgórze, Kraków