Praca laborant betonu, dolnośląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Oczekujemy doświadczenia zawodowego w laboratorium: betonowym gruntowym mas bitumicznych Zapraszamy osoby odpowiedzialne, samodzielne oraz gotowe do pracy w terenie. Ciekawe perspektywy rozwoju. CV oraz list motywacyjny z dopiskiem „laborant”...
    opublikowana: 21 lutego 2020
    • Wieśnica (pow. świdnicki), Strzegom
    opublikowana: 16 lutego 2020
    • Długołęka (pow. wrocławski)
    Główne zadania: Badanie mieszanki betonowej Przygotowywanie próbek do badań stwardniałego betonu, badania betonu Prowadzenie badań prefabrykatów Obsługa maszyn i urządzeń zainstalowanych w laboratorium ...
    opublikowana: 14 lutego 2020