Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład przetwórstwa jaj OVOVITA to jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Specjalizujemy się w produkcji oraz przetwórstwie jaj spożywczych.Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Laborant
    Miejsce pracy: Łódź (okolice)

    Oczekujemy

    • Wykształcenie kierunkowe (chemiczne, analityczne lub technologiczne, biotechnologiczne)
    • Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych i analiz fizyko-chemicznych
    • Staranność, dokładność, samodzielność
    • Komunikatywność
    • Znajomość pakietu MS Office

    Główne zadania:

    • kontrola i analizy fyzko-chemiczne surowców, materiałów i półproduktów
    • kontrola wyrobu gotowego
    • sporządzanie raportów kontroli
    • analiza wyników
    • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

    Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, możliwość rozwoju, doskonalenia oraz awansu zawodowego.

    Oferty zawierające CV prosimy kierować klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.