Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant/ Analityk Laboratoryjny

DM LABORATORIUM ANALIZ ŚRODOWISKOWYCHO firmie

  • Opolska 140, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DM LABORATORIUM ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH

Opolska 140

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie próbek do badań,

  • prowadzenie badań laboratoryjnych,

  • opracowywanie i dokumentowanie wyników badań,

  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (np. chemia, chemia analityczna lub pokrewne),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

  • wysoka etyka pracy,

  • otwartość na zmiany,

  • terminowość, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office pozwalająca na tworzenie dokumentów i zestawień.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • pracę w akredytowanym laboratorium.

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.