Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant - Analityk nasienny

  • Iława, Ostróda, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka produkcyjno-handlowa należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej, lider w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek/-ów na stanowisko

    Laborant/Analityk nasienny
    Miejsce pracy: Iława

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z całym zespołem laboratorium, odpowiadając za wykonywanie analiz, ocen dostarczonych prób nasion różnych gatunków roślin.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane w kierunku rolniczym
    • Praktyczna znajomość programu Excel
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność
    • Samodzielność i pro-aktywność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Zadania:

    • Zdobycie umiejętności samodzielnej oceny czystości, wilgotności oraz zdolności kiełkowania nasion różnych gatunków roślin
    • Ocena dostarczonych prób nasion różnych gatunków roślin
    • Kontrolna ocena partii nasiennych
    • Przygotowywanie bieżących zestawień oraz raportów wykonanych analiz laboratoryjnych
    • Przygotowywanie cyklicznych raportów

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Dostęp do profesjonalnych szkoleń
    • Możliwość uzyskania uprawnień zawodowych
    • Pracę w zgranym, zmotywowanym zespole
    • Pakiet opieki medycznej i inne świadczenia z ZFŚS
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    ROLIMPEX S.A.
    14 – 200 IŁAWA, ul. Lubawska 7

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)“.

    top