Oferta pracy

Laborant - Analityk Sensoryczny

Eurofins Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nasze akredytowane laboratorium w Łodzi odpowiada za analizy żywności i pasz, przeprowadzane w pracowni mikrobiologicznej, fizykochemicznej i sensorycznej. Badania wykonujemy przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologii. Oddział zlokalizowany jest przy ul. Stanisława Dubois 114/116 na terenie Bionanoparku.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży food&feed, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Kogo szukamy?

  • DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ
  • ZORIENTOWANIE
    NA JAKOŚĆ PRACY
  • OTWARTOŚĆ
    NA ZMIANY
  • WYSOKA ETYKA PRACY
    I POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
  • GOTOWOŚĆ DO
    PRACY ZMIANOWEJ
  • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań, ocen i opisów sensorycznych.
  • Przygotowanie testów sensorycznych do monitorowania kompetencji.
  • Udział w ocenach grupowych produktów spożywczych i badaniach konsumenckich.
  • Nadzór i realizacja programu potwierdzenia ważności wyników.
  • Udział w badaniach biegłości i badaniach porównawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: towaroznawstwo, technologia żywności i żywienia człowieka, dietetyka, chemia lub pokrewne).
  • Dwa lata doświadczenia w laboratorium akredytowanym na stanowisku analityka sensorycznego.
  • Udział w badaniach konsumenckich.
  • Pozytywne przejście testów na wykrywanie i rozpoznawanie zapachów oraz podstawowych smaków, wykrywanie określonych smaków/zapachów obcych dla danego produktu, daltonizm wzrokowy oraz umiejętność opisywania właściwości produktu.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym oprogramowania Microsoft Word, Microsoft Excel.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025.
  • Znajomość technik i metod badań sensorycznych.

Dlaczego my?

  • PRACA Z NAJNOWSZYMI ROZWIĄZANIAMI TECHNOLOGICZNYMI

  • ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ, WIODĄCEJ FIRMY Z BRANŻY
  • DOFINANSOWANIE
    DO KARTY MULTISPORT

  • ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE
    DO PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

  • STABILNA PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE

    DO WYPOCZYNKU

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy