Logo Pracuj.pl

Laborant analityk

CEZ Skawina S.A.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

CEZ Skawina S.A.

Józefa Piłsudskiego 10

Skawina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz węgla w zakresie zawartości popiołu, wilgoci analitycznej i higroskopijnej, zawartości siarki całkowitej, węgla całkowitego, części lotnych i ciepła spalania;
  • wykonywanie analiz biomasy w zakresie zawartości popiołu, wilgoci analitycznej i całkowitej, zawartości siarki całkowitej oraz ciepła spalania;
  • wykonywanie analiz próbek odpadów paleniskowych w zakresie zawartości węgla całkowitego
  • i wilgoci;
  • oznaczanie zawartości strat prażenia w popiołach i żużlach;
  • pobieranie próbek i wykonywanie analiz wód kotłowych, zasilających, par kotłowych, kondensatów,
  • z instalacji centralnego ogrzewania, chemicznej oczyszczalni, Wisły, Skawinki, wody pitnej;
  • pobieranie próbek i wykonywanie analiz wody zrzutowej (odolejacz);
  • badanie miałkości popiołu lotnego;
  • pobieranie próbek i wykonanie analiz gazów z generatorów;
  • wykonanie analiz dostarczonych próbek wapna i produktu poreakcyjnego z instalacji odsiarczania spalin;
  • sprawdzanie i kalibrowanie aparatury kontrolno-pomiarowej na stanowisku pracy
  • prowadzenie dokumentacji związanej z systemem zarządzania w laboratorium w ramach stanowiska pracy
  • bieżąca konserwacja i drobne naprawy aparatury na swoim stanowisku pracy
  • wykonywanie analizy sitowej pyłu węglowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o profilu chemicznym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym;
  • znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad BHP w laboratorium;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • praca z chemikaliami w laboratorium;
  • umiejętność pracy w zespole; dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.
  • dyspozycyjność od zaraz

To oferujemy

  • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • możliwość pracy w laboratorium akredytowanym
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • praca w systemie dwuzmianowym 7-dniowym (6-14, 14-22) według ustalonego harmonogramu;
  • motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • premia świąteczna i Nagroda z okazji dnia energetyka
  • prywatny pakiet medyczny
  • kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • dodatkowy dzień płatny na świadczenie wolontariatu
  • możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj: w terminie do 05.02.2023

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Laborant analityk, Józefa Piłsudskiego 10, Skawina