Oferta pracy

Laborant - Analityk w Dziale Kontroli Jakości

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Szkolna 31

Ksawerów (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • analizy fizyko-chemiczne w Dziale kontroli jakości

  • możliwość pracy na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym

  • udział w opracowywaniu dokumentacji kontroli jakości

  • działania korygujące i uczestniczyć w ich realizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium fizyko-chemicznym (znajomość pracy na HPLC, GC będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość podstawowych technik pomiarowych stosowanych w laboratoriach chemicznych: spektrofotometria, chromatografia, techniki miareczkowe itp.

  • Umiejętność działania pod presją czasu,

  • Zdolność łatwego komunikowania się,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym (pon - pt).

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • Umowę o pracę – to u nas standard

  • Zadbamy o Twoją formę – karta sportowa OK. system +sekcje sportowe ,

  • Zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • Zadbamy o Twój odpoczynek – zrefundujemy część kosztów za wakacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku