Oferta pracy

Laborant analiz chemicznych

PGNiG SA

  • Rymanowska 45, Sanok
    Sanok, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

PGNiG SA

Rymanowska 45

Sanok

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz chemicznych wód złożowych, ścieków, wód opadowych, wód z piezometrów, metodami chemicznymi i instrumentalnymi;

  • Wykonywanie analiz glikoli i metanolu metodami chemicznymi i instrumentalnymi;

  • Wykonywanie analiz rop naftowych i gazoliny metodami chemicznymi i instrumentalnymi;

  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych;

  • Sporządzanie roztworów i odczynników chemicznych;

  • Kalibracja urządzeń laboratoryjnych;

  • Wyjazdy w teren na pobór próbek i wykonywanie oznaczeń na terenie kopalń;

  • Przestrzeganie Zasad Systemu Jakości oraz Procedur i Instrukcji Systemu QHSE;

  • Unowocześnianie istniejących rozwiązań, wprowadzanie nowych oznaczeń i metod laboratoryjnych w związku z postępem technicznym;

  • Współpraca z innymi działami firmy w tym z Działem Eksploatacji Gazu, Działem Eksploatacji Ropy, Działem Nowych Technologii, Działem Ochrony Środowiska, kopalniami i in.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o kierunku chemicznym;

  • Znajomość podstawowych procesów chemicznych, technik laboratoryjnych, podstawowych urządzeń laboratoryjnych;

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office;

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w pracy;

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku laboranta analiz chemicznych;

  • Innowacyjność i kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dostęp do bogatej oferty szkoleń;

  • Pakiet medyczny;

  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • biuro w dogodnej lokalizacji

PGNiG SA

Poszukujemy pracownika na stanowisko

PGNiG SA - Oddział w Sanoku

Laboratorium Ruchowe

miejsce pracy: 38-500 Sanok, ul. Rymanowska 45

Przewiń do profilu firmy