Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Antwerpia, Belgia
  • Specjalista
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta niezależnego laboratorium prowadzącego badania na zlecenie klientów nad surowcami i materiałami z zakresu budownictwa lądowego poszukujemy:

    Laboranta
    Miejsce pracy: Antwerpia

    Opis stanowiska:

    • Testowanie i prowadzenie badań laboratoryjnych nad surowcami jak gleba, asfalt, bitumit, beton, wszelkiego rodzaju kruszywam oraz inne mieszanki mineralno - asfaltowe
    • Wykonywanie analiz, oznaczeń i testów z wykorzystaniem szerokiego spektrum możliwości laboratoryjnych.
    • Umiejętność zaplanowania kolejności badania, przeprowadzenia testów oraz stworzenia obiektywnego raportu
    • Komunikacja z koordynatorami na temat postępu prac: samosterujące się zespoły
      (9-11 osób)

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w badaniach laboratoryjnych
    • Wykształcenie kierunkowe: Chemia (chemia budowlana, nieorganiczna), Biologia lub Gelogia
    • Zainteresowania techniczne związane z budową dróg, gleby lub testowaniem materiałów
    • Dobra znajomość języka angielskiego i umiejętności raportowania w nim
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i oraz dążenie do osiągnięcia obiektywnego rezultatu
    • Nadzór nad jakością badań, sprawdzanie metod, kontrola działania sprzętu badawczego

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w niezależnym laboratorium na europejskim poziomie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju w branży i poszerzania kompetencji
    • Praca na podstawie belgijskiego kontraktu z gwarancja przewidzianych prawem bonusów: trzynastki, pieniędzy wakacyjnych, zasiłku rodzinnego, ubezpieczenie zdrowotnego i wypadkowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny przy przejściu na stały kontrakt: ubezpieczenie grupowe i szpitalne dla Ciebie i członków rodziny,
    • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
    • Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

    ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV