Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant betonu - pracownik transportu próbek

DYCKERHOFFO firmie

  • Zakładowa 3, Nowiny (pow. kielecki)
    Nowiny (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DYCKERHOFF

Zakładowa 3

Nowiny (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • Pobór oraz badanie mieszanki betonowej na wytwórni oraz budowie.

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych w laboratorium i w terenie; pobieranie próbek w terenie.

  • Badania stwardniałego betonu, zapraw oraz stabilizacji.

  • Pobieranie kruszyw, spoiw do badań laboratoryjnych.

  • Opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań.

  • Udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych betonów, zapraw oraz stabilizacji.

  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej oraz archiwizacja wyników badań.

  • Kontrolowanie stanu technicznego powierzonego sprzętu i aparatury laboratoryjnej.

  • Opracowywanie wyników badań zgodnie z wymaganiami norm oraz dokumentacji kontraktowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne).

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej.

  • Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu badań budowlanych.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i prowadzenia badań.

  • Mile widziana znajomość charakterystyki spoiw budowlanych, kruszy oraz chemii budowlanej.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, mobilność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność efektywnego komunikowania się.

To oferujemy

  • Zatrudniamy w ramach umowy o pracę.

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - przedstawiamy jasny system premiowy.

  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.

  • Dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).

  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

DYCKERHOFF

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. jest uznanym producentem wysokojakościowych cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa.

Firma wspiera swoich klientów nie tylko produktami najwyższej jakości, ale także doradztwem technicznym, badaniami i innymi usługami. Zarówno produkcja cementu, betonu towarowego jak i produktów specjalnych, oparta jest na najnowszych technologiach wytwarzania materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Laborant betonu odpowiada za pobór kostek betonu na budowach, ich przewóz do właściwego laboratorium oraz dalszą analizę. Służy doradztwem technologicznym klientom wewnętrznym i zewnętrznym. Praca wymaga sprawności fizycznej, związanej z przenoszeniem próbek betonowych do testów.