Oferta pracy

Laborant betonu

Lafarge Cement S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Umowa na zastępstwo

Opis stanowiska

  • Pobór oraz badanie świeżej mieszanki betonowej na wytwórni oraz budowie,
  • Badania stwardniałego betonu, zapraw oraz stabilizacji,
  • Pobieranie kruszyw, spoiw do badań laboratoryjnych,
  • Opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań,
  • Udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych betonów, zapraw oraz stabilizacji,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowana specjalność technik budowlany),
  • Znajomość branży budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań budowlanych,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i prowadzenia badań,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, mobilność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy