Logo Pracuj.pl

Laborant budowlany

BARG CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych i polowych
  • Staranne prowadzenie dokumentacji badawczej
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Inne zadania związane z funkcjonowaniem laboratorium

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność i staranność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć zdobycia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i lojalność
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport
  • Niezbedne narzędzia do pracy: telefon, samochód
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Numery kontaktowe:

661661845

691221561

Laborant budowlany, Białystok