Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant chemiczny

ENGIE EC Słupsk Spółka z o.o.O firmie

  • Koszalińska 3D, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENGIE EC Słupsk Spółka z o.o.

Koszalińska 3D

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz węgla, szlaki i wód technologicznych zgodnie z Polskimi Normami,

  • Przygotowanie prób laboratoryjnych i analitycznych,

  • Właściwe dokumentowanie wykonanych analiz, ważeń i obliczeń,

  • Stały nadzór nad roztworami do analiz,

  • Prawidłowe gospodarowanie odczynnikami chemicznymi,

  • Pobieranie prób wód technologicznych w kotłowniach i w innych obiektach ENGIE EC Słupsk,

  • Uczestniczenie w badaniach biegłości laboratorium,.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz kontrolę sprawności powierzonego sprzętu wraz z prowadzeniem dokumentacji kontrolnych sprzętu,

  • Utrzymywanie porządku oraz zasad bezpiecznej pracy w laboratorium.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek: chemiczny, ochrona środowiska)

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera na poziomie pozwalającym wykorzystywanie programów: Word, Excel, Outlook,

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dokładność, komunikatywność,

  • Postępowanie zgodne ze standardami, w tym także umiejętność przełożenia standardów na konkretne działania oraz proponowanie ich usprawniania,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programu do wykonywania prezentacji np. PowerPoint,

  • Znajomość programów do komunikacji np. Teams,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki – Grupa ENGIE to 170 tys. pracowników na całym świecie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji,

  • Pakiety prywatnej opieki medycznej, Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.

Służymy mieszkańcom miasta swoją wiedzą i świadczymy szeroki zakres usług związanych z ciepłem. Oferujemy pełen zakres usług związanych z przyłączeniem do systemu ciepłowniczego.

Ciepło z miejskiej sieci to bezpieczne i czyste środowisko, w którym żyjemy.

To komfort i gwarancja dostawy żądanych parametrów nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Przewiń do profilu firmy