Oferta pracy

Laborant - Chemik

ChM sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz w Laboratorium Fizykochemicznym,

  • obsługa sprzętu analitycznego i pomiarowego,

  • nadzór nad wyposażeniem i stanami magazynowymi,

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującym systemem jakości,

  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych metod badawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne (wymóg konieczny),

  • znajomość języka angielskiego (B1/B2),

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność i sumienność,

  • obsługa pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość systemu ISO 17025 oraz podstaw metrologii.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branży,

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do posiłków, imprezy integracyjne, wycieczki, paczki dla dzieci, karty świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ChM sp. z o.o.

Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od 40 lat,

znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Laborant-Chemik

Przewiń do profilu firmy

Inne

firma mieści się 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy).

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.