Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant chemik

Dr. Green Sp. z o.o.

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i przygotowanie próbek do badań,

  • wykonywanie badań chemicznych i pomiarów fizykochemicznych przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury chemii instrumentalnej (m.in. ASA, Analizatory azotu, NIR, UV/VIS),

  • projektowanie i koordynowanie prac związanych z zamówieniem materiałów reklamowych,

  • sporządzanie odczynników i roztworów mianowanych,

  • kontrolę jakości produkcji,

  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym w laboratorium,

  • przeprowadzanie kalibracji i wzorcowania aparatury badawczej,

  • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów,

  • prowadzenie dokumentacji w laboratorium,

  • udział w walidacji metod badawczych,

  • nadzór nad realizacją zleceń od klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technik chemii, chemia, biotechnologia, biologia, technologia żywności, technologia chemiczna lub pokrewne),

  • biegła obsługa komputera,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w laboratorium.

To oferujemy

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w innowacyjnej polskiej firmie,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • uczestniczenie w tworzeniu nowego laboratorium oraz profesjonalnego zespołu,

  • przyjazny, młody zespół otwarty na nowe pomysły oraz projekty.

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych. Od 10 lat mocno rozwijamy się na rynku polskim jak i zagranicznym. Już ponad 1000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej technologii.

DR. GREEN- APLIKUJ już teraz!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.