Oferta pracy

Laborant - chemik

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Balton Sp. z o.o.

Warszawa

Warszawa

Powstała w roku 1980 firma BALTON jest producentem jednorazowych wyrobów medycznych dla potrzeb anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii, kardiologii, radiologii i urologii. Nasze produkty używane są w około 90 krajach świata i cieszą się uznaniem u naszych odbiorców i konkurentów m.in. w: Argentynie, Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, Afryce i Azji.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:

  • Prace laboratoryjne, m.in. pobieranie i przygotowywanie próbek laboratoryjnych, sporządzanie odczynników i preparatów, oznaczanie wielkości fizycznych substancji
  • Wykonywanie prac analitycznych z zakresu analizy jakościowej i ilościowej
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku chemicznym
  • Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, wnikliwość, analityczne myślenie

Co oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatny pakiet medyczny, fundusz socjalny
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie osoby spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów prowadzonej przez Balton Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowy Świat 7/14 rekrutacji na stanowisko laborant. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy