Oferta pracy

Laborant

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Gabriela Narutowicza 15

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz chemicznych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i normami;

  • Kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań;

  • Kontrola wyrobu gotowego, surowców i raportowanie kontroli;

  • Pobieranie próbek do analizy, właściwe ich znakowanie i archiwizowanie;

  • Obsługa urządzeń znajdujących się w laboratorium;

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;

  • Praca w systemie 3 zmianowym – 4 brygadowym – praca w ruchu ciągłym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (chemia lub pokrewne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność;

  • Zdecydowanie w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w grupie jak i indywidualnie;

  • Komunikatywność;

  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca w zgranym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Opieka medyczna LUX-MED ;

  • Karta Multi-Sport;

  • Ubezpieczenie Grupowe PZU;

  • Fundusz Socjalny.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A. to jedna z najstarszych istniejących polskich fabryk chemicznych, o ponad 100-letniej historii. Jesteśmy jednym z największych dostawców azotanu potasu do trzech segmentów rynku: spożywczego, nawozowego oraz technicznego oraz producentem nawozów organicznych. Znaczna część naszej produkcji jest eksportowana.

Jesteśmy częścią struktur Grupy Azoty S.A. największego w Polsce i czołowego w Europie koncernu nawozowo-chemicznego.

Grupa Azoty Chorzów – doświadczenie, które zobowiązuje.

Przewiń do profilu firmy