Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO "ROLFROZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Chromowola (pow. aleksandrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych zgodnie z opracowanym harmonogramem badań wewnętrznych

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych w laboratorium zakładowym

  • Kontrola sprzętów pomiarowych stosowanych w laboratorium zakładowym

  • Zwalnianie wyrobów gotowych do sprzedaży oraz wystawianie atestów jakościowych

  • Kontrola i nadzór nad CCP

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonym systemem jakości

  • Bieżące raportowanie stwierdzonych niezgodności

  • Archiwizowanie próbek wyrobów gotowych

  • Rozliczanie ilościowe wyprodukowanych wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, towaroznawstwo lub kierunek pokrewny

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP i systemem HACCP

  • Znajomość standardu IFS potwierdzona praktyką mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko w przemyśle spożywczy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywującą i koleżeńską atmosferę

  • Samodzielne stanowisko umożliwiające rozwijanie się i nabywanie kompetencji

Firma z branży przetwórstwa spożywczego działająca na rynku od blisko 25 lat w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje pracowników do działu kontroli jakości na stanowisko: Laborant.

Przewiń do profilu firmy