Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Dobczyce, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Laborant
    Miejsce pracy: Dobczyce

    Obowiązki:

    • pobór prób do kontroli i badań
    • przeprowadzanie badań organoleptycznych i fizykochemicznych
    • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
    • nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym
    • ewidencja odczynników chemicznych
    • kontrola procesów na zgodność z wymaganiami systemu HACCP

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe: chemia, technologia żywności, towaroznawstwo lub średnie: chemik
    • doświadczenie praktyczne w laboratorium chemicznym
    • znajomość technik poboru prób do badań  fizykochemicznych, oznaczania zawartości : suchej masy, cukrów, tłuszczy, białka, lepkości, kwasowości, rozdrobnienia, mykotoksyn, alergenów
    • znajomość zasad funkcjonowania systemu HACCP
    • mile widziana znajomość standardów IFS, BRC
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
    • duża gotowość do uczenia się

    Firma oferuje:

    • ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego
    • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii oraz paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
    • możliwość korzystania z ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
    • system carpooling ułatwiający wspólne dojazdy do pracy
    • dostęp do platformy lunchingowej, dzięki której codziennie możesz zamówić obiad w atrakcyjnej cenie, prosto do biura
    • degustację pysznych słodyczy :)