Logo Pracuj.pl

Laborant

Aquapol Polska CPV Krzysztof TabiśO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań fizykochemicznych materiałów budowlanych;
  • pobór prób do badań;
  • przygotowywanie próbek, odczynników i materiałów pomocniczych do badań;
  • interpretacja otrzymanych wyników;
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;
  • prowadzenie rejestrów laboratoryjnych;
  • opracowywanie i wdrażanie nowych metod analitycznych;
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolno - pomiarowym;
  • obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń;
  • komunikacja z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne;
  • wiedza z zakresu chemii ogólnej oraz znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych;
  • umiejętność myślenia analitycznego oraz wnioskowania na podstawie uzyskiwanych danych,
  • znajomość dobrej praktyki laboratoryjnej (GLP);
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office);
  • doskonała organizacja pracy własnej, dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność;
  • umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w laboratorium badawczo rozwojowym;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Aquapol Polska CPV Krzysztof Tabiś

Firma AQUAPOL POLSKA CPV z siedzibą w Świebodzicach, lider w dziedzinie osuszania murów metodą nieinwazyjną, wyłączny przedstawiciel austriackiej firmy w Polsce poszukuje osób na stanowisko: Laborant

Miejsce pracy: Świebodzice

Jeśli to, co przeczytałaś/eś jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV.

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Laborant, dolnośląskie