Laborant ds. Kontroli Jakości i Zapewnienia Jakości Technologii

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przyjętej strategii jakościowej w firmie.

  • Kontrola dostaw surowców/wyrobów gotowych/wyrobów produkcji usługowej, wykonywanie badań fizyko-chemicznych zgodnie z przyjętą metodologią i wymaganiami prawa żywnościowego.

  • Przygotowywanie niezbędnych analiz statystycznych i zestawienie trendów parametrów jakościowych.

  • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesu technologicznego i/lub podniesienie jakości produkowanych wyrobów – raportowanie, analiza danych, generowanie wniosków, implementacja w procesie produkcyjnym.

  • Współpraca w zakresie tworzenia specyfikacji jakościowych surowców oraz ich okresowy przegląd i weryfikacja.

  • Identyfikacja niezgodności, wdrażanie działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności.

  • Nadzór nad jakością zdrowotną produktów i surowców.

  • Aktualizacja i nadzór nad dokumentacją zgodnie z SZJ.

  • Organizowanie i uczestnictwo w panelach sensorycznych oraz prowadzenie statystycznej obróbki danych z oceny jakościowej produkowanych wyrobów.

  • Planowanie i przeprowadzanie walidacji nowych i istniejących linii produkcyjnych, procesów technologicznych, sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz procesu czyszczenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością, technologia żywności, biotechnologia i pokrewne).

  • Znajomość systemów jakościowych w przemyśle spożywczym (ISO, HACCP, IFS, BRC) oraz bardzo dobra znajomość analiz fizyko-chemicznych.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kontroli jakości oraz laboratorium fizyko-chemicznego w firmie produkcyjnej w branży FMCG.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW, karta Multisport, świadczenia świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno - sportowe, paczki mikołajkowe dla dzieci.

Przewiń do profilu firmy