Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant Działu Pestycydów

  • Grójec, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium UO-Technologia Sp. z o.o.

    UO - Technologia to nowoczesne laboratorium z wysoko wykwalifikowanym personelem naukowym, dysponuje również nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, który zapewnia wysokie standardy otrzymywanych wyników analiz. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, przygotowaną na wysokie wymagania rynku rolno-spożywczego, a także wychodzącą naprzeciw zmianom w europejskich normach odnoszących się do handlu i eksportu artykułami rolno-spożywczymi. Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu zagłębia sadowniczego w Polsce i Europie, słynącym z tradycji produkcji sadowniczej.

    Miejsce pracy: Grójec
    Numer referencyjny: LABPES

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie analiz laboratoryjnych technikami chromatograficznymi LCMSMS i GCMSMS
    • przeprowadzanie badań żywności i oznaczeń metodami instrumentalnymi
    • opracowywanie i interpretacja wynikow badań oraz tworzenie sprawozdań
    • realizacja programu sterowania jakością badań w laboratorium
    • walidacja analiz wykonywanych przez laboratorium
    • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym
    • samodzielna obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – w zakresie związanym z chemią, technologią żywności lub pokrewnym
    • minimum dwa lata doświadczenia w wykonywaniu analiz metodami instrumentalnymi
    • znajomość chromatografii cieczowej i gazowej
    • znajomość metod przygotowania prób z różnych matryc i metod analiz chromatograficznych
    • znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem jakością w laboratorium akredytowanym
    • znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • elastyczność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • możliwości rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,
    • pracę na pełen etat (umowa o pracę) w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej,
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”