Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Laborant

Grupa Żywiec

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pobór prób laboratoryjnych zgodnie z planem kontroli

  • Obsługa i utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez kontrolę, czyszczenie i kalibrację

  • Kontrola parametrów fizykochemicznych, mikrobiologicznych brzeczki, piwa w trakcie produkcji wyrobu gotowego, surowców, materiałów pomocniczych i opakowań zgodnie z planem kontroli i na zgodność ze specyfikacjami technologiczno - jakościowymi

  • Kontrola jakościowa pod katem wad opakowań wyrobu gotowego na linach rozlewniczych

  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa i czystości na powierzonym obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - chemiczne, biotechnologiczne (dopuszczalne wyksztalcenie średnie chemiczne z doświadczeniem pracy w laboratorium)

  • Wiedza z zakresu analityki chemicznej

  • Umiejętność pracy w laboratorium fizykochemicznym, mikrobiologicznym - mile widziane

  • Znajomość podstaw pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność i umiejętność pracy w grupie

  • Gotowość do nauki

  • Przywiązywanie dużej wagi do przestrzegania standardów produkcji ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa

  • Doświadczenie pracy w działach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony (6 miesięcy)

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia