Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

TENSLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCIOWE SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Laborant

Obowiązki:

  • wykonywanie badań niszczących zgodnie z obowiązującymi normami i standardami,
  • sporządzanie dokumentacji wyników badań oraz zleceń,
  • kontakt ze zleceniodawcami oraz organizacjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze badań niszczących,
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z norm i dokumentacji,
  • znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • mile widziana znajomość tematów związanych z materiałoznawstwem i spawalnictwem,
  • mile widziany certyfikat VT1+2,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • różnorodny zakres zadań na stanowisku,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne