Oferta pracy

Laborant

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SAO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Avantor, wraz z należącą do Grupy spółką Avantor Performance Materials Poland S.A. jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych, dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań dla branży nauk biologicznych i zaawansowanych technologii. Wzmocniona za sprawą niedawnego przejęcia VWR firma jest zaufanym partnerem klientów i dostawców – od badań po dostawę. Dzięki obecności w ponad 30 krajach i bogatemu katalogowi, który obejmuje ponad cztery miliony produktów, Avantor zapewnia klientom sukces poprzez innowację, produkcję cGMP i kompleksowe usługi. Wspólnie rewolucjonizujemy świat nauki, aby uczynić świat lepszym.

Dowiedz się więcej na stronie www.avantorsciences.com

Laborant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych,
  • obsługa wyposażenia laboratoryjnego,
  • ocena, interpretacja i analiza wyników badań,
  • sporządzanie odczynników, wzorców, roztworów mianowanych,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym,
  • staranne prowadzenie zapisów z badań,
  • wprowadzanie danych i rejestrowanie wyników w systemie komputerowym,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości,
  • udział w walidacji i weryfikacji metod analitycznych,
  • praca w systemie zmianowym (obecnie 2 zmiany, możliwość rozszerzenia na 3 zmiany).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Laboranta,
  • zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość,
  • komunikatywność,
  • dobra umiejętność obsługi komputera i umiejętność sprawnego przyswajania obsługi nowych programów,
  • j. angielski - komunikatywny,
  • podstawowa wiedza z zasad GLP (dobrej praktyki laboratoryjnej) oraz elementów GMP,
  • znajomość własności fizykochemicznych substancji chemicznych,
  • brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rynkowy poziom wynagrodzenia,
  • pakiet medyczny,
  • karta sportowa,
  • świadczenia funduszu socjalnego,
  • system kafeteryjny,
  • dobra atmosfera pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy