Oferta pracy

Laborant

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SAO firmie

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SA

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych,

  • Obsługa wyposażenia laboratoryjnego,

  • Ocena, interpretacja i analiza wyników badań,

  • Sporządzanie odczynników, wzorców, roztworów mianowanych,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym,

  • Staranne prowadzenie zapisów z badań,

  • Wprowadzanie danych i rejestrowanie wyników w systemie komputerowym,

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości,

  • Udział w walidacji i weryfikacji metod analitycznych,

  • Praca w systemie zmianowym (2 zmiany, niewykluczona zmiana nocna).

Nasze wymagania

  • Aktualnie poszukujemy zarówno pracownika na stałe jak i osoby na zastępstwo

  • Wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia),

  • Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość,

  • Komunikatywność,

  • Dobra umiejętność obsługi komputera i umiejętność sprawnego przyswajania obsługi nowych programów,

  • J. Angielski - komunikatywny,

  • Podstawowa wiedza z zasad GLP (dobrej praktyki laboratoryjnej) oraz elementów GMP,

  • Znajomość własności fizykochemicznych substancji chemicznych,

  • Brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Laboranta.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Premia kwartalna w wysokości do 10% wynagrodzenia,

  • Praca od pon. - pt. (weekendy wolne),

  • Dodatki do zmiany II oraz zm. nocnej,

  • Pakiet medyczny Lux Med bezpłatny z możliwością objęcia członków rodziny,

  • Karta sportowa Multisport dofinansowana przez pracodawcę,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,

  • Świadczenia Funduszu Socjalnego,

  • Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej),

  • Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc),

  • Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Avantor Performance Materials Poland S.A. jest częścią Grupy Avantor, wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży farmaceutycznej i laboratoriów.

Więcej o nas znajdziesz na: www.avantorsciences.com

Przewiń do profilu firmy