Oferta pracy

Laborant

Glancos Poland Fabryka Chemiczno – Kosmetyczna Sp. z o.o.O firmie

Glancos Poland Fabryka Chemiczno – Kosmetyczna Sp. z o.o.

Boczna 7

Goleniów

Glancos Poland sp. z o. o. jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się od 20 lat w produkcji kosmetyków funkcyjno-pielęgnacyjnych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Łozienicy koło Goleniowa – woj. zachodniopomorskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

LaborantNumer ref.: miejsce pracy: Goleniów (okolice)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialności w dziale laboratorium,
  • kierowanie procesami produkcyjnymi,
  • nadzorowanie zakupu surowców,
  • receptury nowo tworzonych produktów,
  • przeprowadzanie rejestracji produktów w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym,
  • sporządzanie odpowiednich dokumentów w celu dokonania rejestracji,
  • wykonywanie audytów wewnętrznych,
  • odpowiedzialność za jakość produktów,
  • osoba do kontaktów z urzędami,
  • wspieranie planowania produkcji,
  • realizacja wymagań dobrej praktyki produkcyjnej i farmaceutycznej (produkty lecznicze wydawane bez recepty).

Wymagania:

  • ukończone studia farmaceutyczne (uniwersytet, wyższa szkoła zawodowa),
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosmetyki, farmacji, artykułów żywnościowych,
  • kwalifikacje do przeprowadzania audytów wewnętrznych w firmie farmaceutycznej
  • analityczny, zorganizowany i zorientowany na cel sposób pracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i pewność siebie,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • elastyczność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • autoryzowany certyfikat oceny toksykologicznej produktów kosmetycznych i farmaceutycznych,
  • autoryzowany certyfikat bezpieczeństwa produkcji.

Co oferujemy?

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Praca w systemie jednozmianowym, w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w przemyśle kosmetycznym;
  • Umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz premie okolicznościowe;
  • Ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Glancos Poland Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Glancos Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Łozienica (72-100 Goleniów), ul. Boczna 7; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy