Oferta pracy

Laborant (k/m)

CB S.A.

  • Kolejowa 1, Ozimek
    Ozimek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

CB S.A.

Kolejowa 1

Ozimek

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań surowców i wyrobów gotowych zgodne z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym

  • Sumienna realizacja założonego harmonogramu badań

  • Poprawne dokumentowanie i sprawozdawczość z przeprowadzonych badań

  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizacji dokumentacji laboratoryjnej

  • Prowadzenie dokumentacji i zapisów w obszarze kontroli jakości zgodnie z przyjętym systemem zarządzania

  • Archiwizacja próbek produkcyjnych oraz nadzór nad próbkami wzorcowymi

  • Komunikacja z innymi działami firmy w kwestiach dot. kwalifikacji wyrobów i wyników badań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne)

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym + dyżury weekendowe zgodnie z ustalonym grafikiem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B w międzynarodowej firmie będącej liderem w swoim segmencie

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

  • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych współpracowników

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo, dostęp do pulpitu pracownika w programie Enova 365)

  • Szansę na rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

CB S.A.

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Przewiń do profilu firmy