Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant/-ka

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Specol w Chorzowie zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chorzów

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
    • wykonywanie pomiarów i analiz fizyko-chemicznych produkowanych wyrobów, przyjmowanych surowców i baz olejowych na zgodność z wymaganiami jakościowymi/normalizacyjnymi,
    • przygotowanie próbek laboratoryjnych na potrzeby technologiczne produkcji i ich dalsza archiwizacja,
    • prowadzenie pełnej dokumentacji laboratoryjnej (tj. orzeczenia laboratoryjne, informacje techniczne, protokoły reklamacyjne, wykaz produkowanych olejów) i ich archiwizacja,
    • prowadzenie dokumentacji surowców przychodzących (świadectwa jakości, orzeczenia laboratoryjne) i archiwizacja próbek,
    • sprawdzanie i aktualizacja norm badawczych
    • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie laboratorium (zgłaszanie zapotrzebowania na sprzęt laboratoryjny i odczynniki, dbanie o czystość używanego sprzętu laboratoryjnego).

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (chemiczne, technologia chemiczna),
    • dyspozycyjność (praca na dwie zmiany),
    • samodzielność, komunikatywność.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.