Oferta pracy

Laborant/ka

UpfieldO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dołączysz do laboratorium w Dziale Jakości. Do twoich obowiązków należeć będzie głównie kontrola gotowych produktów, surowców i półproduktów zgodnie z obowiązującymi metodykami i procedurami:

  • Pobieranie próbek surowców, półproduktów i wyrobu gotowego do badań fizykochemicznych oraz mikrobiologicznych

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych na potrzeby produkcji i działu wdrożeń

  • Adjustacja urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • Raportowanie wyników analiz, trendów oraz ich archiwizacja

  • Współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna), bądź pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym (mile widziane w przedsiębiorstwie z branży FMCG)

  • Znajomość podstawowych zagadnień metod analitycznych

  • Podstawową znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość systemu operacyjnego SAP w stopniu co najmniej podstawowym (mile widziane)

  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych i ich wdrażania

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, paczki i bony okolicznościowe)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników