Oferta pracy

Laborant/ka Ochrony Środowiska

LENTEX S.A.O firmie

LENTEX S.A.

Powstańców Śląskich 54

Lubliniec

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz wód technologicznych, ścieków przemysłowych i wód opadowych,

  • opracowywanie sprawozdań i analiz wyników badań;

  • prowadzenie nadzoru nad substancjami i mieszaninami chemicznymi stosowanymi do analiz;

  • opracowywanie dokumentacji dotyczącej funkcjonowania laboratorium: instrukcje w zakresie metodyki badań, instrukcje dot. obsługi sprzętu pomiarowego itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego z zakresu ochrony środowiska lub chemii, technologii chemicznej;

  • min. pół roku doświadczenia/ stażu w pracy w laboratorium ochrony środowiska;

  • znajomości obsługi aparatury laboratoryjnej;

  • umiejętności przeprowadzania analiz laboratoryjnych;

  • dokładności, umiejętności pracy w zespole, chęci uczenia się.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach,

  • pracę w atmosferze współpracy w zgranym zespole,

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LENTEX S.A.

"LENTEX" SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.

"LENTEX" SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy