Oferta pracy

Laborant/ka

Mieszko S.A.O firmie

  • Racibórz, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Laborant/ka

Zakres obowiązków

  • Pobieranie prób i wykonywanie analiz fizykochemicznych surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • Kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji
  • Uwalnianie wyrobów do magazynu
  • Badania przechowalnicze wyrobów
  • Kontrola higieniczna urządzeń produkcyjnych i pracownika
  • Kontrola sprzętu kontrolno-pomiarowego

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
  • Znajomość podstawowych analiz fizykochemicznych produktów żywnościowych
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią cukiernictwa – mile widziana
  • Znajomość systemów HACCP i ISO – mile widziana
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Współudział w nowych, innowacyjnych projektach
  • Możliwość osiągania sukcesów w renomowanej firmie
  • Możliwość podnoszenia własnych umiejętności poprzez rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy