Oferta pracy

Laborant/ka

Grupa MieszkoO firmie

  • Opawska 172, Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Mieszko

Opawska 172

Racibórz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • Pobieranie i przygotowanie próbek wyrobów do badań laboratoryjnych

  • Przeprowadzanie analiz i badań materiałów opakowań, surowców oraz wyrobów

  • Ocena zdolności jakości produktu

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe

  • Znajomość podstawowych analiz fizykochemicznych produktów żywnościowych

  • Znajomość zagadnień związanych z technologią cukiernictwa – mile widziana

  • Znajomość systemów HACCP i ISO – mile widziana

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

  • Zdolności analityczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Współudział w nowych, innowacyjnych projektach

  • Możliwość osiągania sukcesów w renomowanej firmie

  • Możliwość podnoszenia własnych umiejętności poprzez rozwój zawodowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, poszukuje kandydatów na stanowisko: Laborant/ka.

Przewiń do profilu firmy