Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant/ka w Dziale Kontroli Jakości

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BSC Drukarnia Opakowań S.A. będąc członkiem międzynarodowej grupy Rob. Leunis & Chapman, jest czołową drukarnią opakowań w Polsce. Produkuje wysoko przetworzone kartoniki, ulotki  składane i pakowane do kartoników, etykiety klejone na gorąco oraz etykiety samoprzylepne.

    W związku z dynamicznym rozwoje naszej działalności,
    poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    LABORANT (KA)
    w Dziale Kontroli Jakości
    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:

    • Oznaczanie właściwości fizycznych i mechanicznych opakowań z tektury litej zgodnie z obowiązującymi procedurami. Wykonywanie między innymi badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem maszyny firmy Zwick, badań wytrzymałości zgrzewu oraz testów ścieralności,
    • Kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań,
    • Terminowe wykonanie wszystkich badań laboratoryjnych w odniesieniu do planu produkcji.

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenie średnie/zawodowe w kierunku poligraficznym lub wyższe w kierunku towaroznawstwo,
    • Dyspozycyjność (praca na zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
    • Rzetelność,
    • Spostrzegawczość,
    • Zorientowanie na zadania, komunikatywność,
    • Zdolność logicznego myślenia,
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem,
    • Preferowana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,
    • Dobra znajomość MS Office.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie giełdowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

    BSC Drukarnia Opakowań S.A.
    ul. Żmigrodzka 3760-171 Poznań
    tel. 061 867 60 61 / fax 061 867 60 66