Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

KRAUS FOLIE Sp.J.O firmie

KRAUS FOLIE Sp.J.

Wojciecha z Brudzewa 44

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie kontroli nad bieżącą produkcją,

  • Ocena jakości i zgodności dostaw,

  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • Dopuszczanie lub blokowanie wyrobu gotowego,

  • Identyfikowanie, komunikowanie i raportowanie zaobserwowanych niezgodności,

  • Zarządzanie dokumentacją jakościową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, biologia, biotechnologia),

  • Znajomość technik analitycznych,

  • Doskonała dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność analitycznego podejścia do problemu,

  • Obsługa komputera,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość standardów: ISO9001, ISO17025, HACCP i BRC będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,(system równoważny 4 brygadowy: zmiana 12 h , 2 dni pracy/2 dni wolne).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Równoważny system pracy,

  • Możliwości zwiększenia wynagrodzenia poprzez nadgodziny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • System premii,

  • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietów medycznych

  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Imprezy i premie okolicznościowe,

  • Uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach technologicznych.

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: LABORANT

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem LABORANT klikając w przycisk aplikowania lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44.